Figurky na svatební dort - karikatury nevěsty a ženicha

stránka 1 z 3

Seřadit:

| 1 | 2 | 3

figurky karikatury fk001

figurky karikatury fk001

Nevěsta a ženich moderní 12x5x14cm.

Individuální ...

2 949 Kč

figurky karikatury fk002

figurky karikatury fk002

Nevěsta a ženich klasik 13x8,5x18cm.

Individuální ...

2 949 Kč

figurky karikatury fk003

figurky karikatury fk003

Nevěsta a klečící ženich 13x8,5x18cm.

Individuální ...

2 949 Kč

figurky karikatury fk004

figurky karikatury fk004

Nevěsta na rukou ženicha 13x8,5x18cm.

Individuální ...

2 949 Kč

figurky karikatury fk005

figurky karikatury fk005

Nevěsta a ženich moderní, pozadí Love Story rámeček s možností vložení ...

3 199 Kč

figurky karikatury fk006

figurky karikatury fk006

Nevěsta a ženich klasik pozadí Love Story rámeček s možností vložení fotografie ...

3 199 Kč

| 1 | 2 | 3


Figurky podle vlastního portrétu na základě Vámi dodaných fotografií
1. Figurky jsou modelovány jako karikatury, není možné vytvořit reálnou podobiznu.

2. Kvalita a podoba karikatur je závislá na kvalitě dodaných fotografií. Z tohoto důvodu je nutné, aby byly fotky ostré a nejen ze předu, ale i z profilu. Čím více fotografíí z různých úhlů zašlete, tím lepší výsledek můžete očekávat. Minimum jsou 2 fotografie, a to ze předu a z profilu. Dále je nutné, aby bylo zřejmá barva očí a vlasů (v případě, že barva očí nebude vidět, prosíme o uvedení této informace dodatečně emailem). Neposílejte fotografie, které jsou příliš tmavé, přesvícené, neostré, rozmazané nebo příliš malé.

3. Obecně platí, budete vymodelování tak, jak se na fotografii tváříte. Dodáte-li smějící se fotografie, bude i figurka smějící. Dodáte-li obrázky vážnější, stejně tak bude vypadat i karikatura. Nelze např. vymodelovat zvlášť úsměv, pokud dodáte vážné fotky. Stejně tak nelze přidat / odebrat např. brýle, pokud jsou / nejsou na dodaném snímku. Úsměv i další doplňky Vaší vizáže jsou příliš indiviální záležitosti a bez přesného podkladu je nelze vymodelovat tak, aby to odpovídalo skutečnosti a byli jste s výsledkem spokojeni.

4. Máte-li zájem o dosažení maximální kvality karikatur, nabízíme možnost vidět rozpracované hlavičky figurek na fotografii již v průběhu modelování. Samozřejmostí je možnost zaslání Vašeho komentáře a případné požadavky na změny k rozpracovanému dílu. Tato služba stojí navíc 150 Kč.

5. Figurky nejsou příliš vhodné na svatební dort, protože váží cca 0,5 kg.Vhodnější použití je jako dekorace svatebního sálu nebo jako dárek novomanželům.

6. Máte-li zájem o figurky v jiném než svatební oděvu, třeba na základě Vašich zájmů, tzn. např. motorkářské, motoristické, golfové, sportovní aj. figurky, neváhejte se na nás obrátit emailem!


Nejprodávanější zboží v této kategorii:

TOPlist